18 maja 2016

Skarby do Karak Zorn - wszystkie znaczniki

Nie zdążyłam tego zrobić przed wyjazdem, ale skoro ze strony odbiorców jest chęć obejrzenia wszystkich znaczników skarbów, to nie będę się sprzeciwiać, mój oldschoolowy model do FKB już został pomalowany i nie ucieknie, zdążę go jeszcze wrzucić :). Właściwie mi też dobrze zrobiło obejrzenie wszystkich skarbów naraz na zdjęciach, teraz bardziej mi się podobają i jestem zadowolona z całości. Wcześniej jakoś patrzyłam tylko na poszczególne części, a w grupie zawsze wszystko lepiej wygląda. 

Część skarbów jest przeklęta i mam nadzieję, że nigdy nie trafią się nikomu w grze ;) Ale jak na to, co się stało w Karak Zorn, 1/3 skarbów to i tak mało. Myślę, że powinnam zrobić więcej znaczników, nie tylko do KZ, bo robota nie jest trudna, a daje satysfakcji prawie tyle, co normalna figurka. Niby gra się te różne polowania na skarb, na Wyrdston, a jak przyjdzie co do czego, to rzadko mamy przyzwoity znacznik. Zapraszam do obejrzenia wszystkich jawnych i ukrytych fanów ;)


7 komentarzy:

 1. Kurcze, ciekawe jak wyglądają na żywo... :)
  "Ukryty fan" ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Choć 'przeklęte' to jednak bardzo przyjemne dla oka. Nic dziwnego, że awanturnicy nie mogą się oprzeć :)

  Malowanie bardzo dobre, fajne kontrasty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Droga Skavenblight,
  przekopalam sie przez pol internetu zeby Cie znalezc - i mimo ze wiem ze to nie miejsce na takie glupoty - odezwij sie do starej kolezanki z liceum/gimnazjum. ciekawam co u Ciebie slychac :)
  pozdrawiam
  asia

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...