6 października 2017

Gigantyczny nietoperz z Karak Zorn

Wspominałam ostatnio o modelu tak prostym, że aż prostackim. To chyba jedyne, co mogłam pomalować tak szybko, mając tak niewiele czasu. Wybrałam go przypadkiem, Tomek przygotował do malowania, a ja przypomniałam sobie o potworkach z podziemi Karak Zorn. Czy jakiekolwiek podziemia mogą się obyć bez nietoperzy? Nawet te niezmutowane budzą czasem grozę. A co dopiero taki gigant, ewidentna mutacja i zagrożenie dla wszystkich dzielnych bohaterów, którzy wybierają się do podziemnych jaskiń.

Ten model to oczywiście klasyczny fel bat. Duży, ale okazało się, że bardzo prosty w malowaniu. Był też całkiem przyjemny, jak na coś o tak paskudnym pysku. Trochę trudno zrobić zdjęcia z każdej strony - mimo sporej ilości fotek nie dało się pokazać mu podbrzusza czy drugiej strony skrzydeł. Ale mam nadzieję, że mimo to opłacało się go tam malować ;) Wiem, że niektórym może przeszkadzać drut zamiast przezroczystego plastiku, ale w przypadku takiej podstawki zdecydowanie łatwiej zamontować model w ten sposób. Poza tym ile razy będziemy na niego patrzeć od dołu? ;) Zapraszam do obejrzenia!


14 komentarzy:

 1. Widziałem orła, tfu, nietoperza cień ;)
  Fajny nietoperz, gdzie można takiego nabyć?

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie wyszedł, podstawka to mistrzostwo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyszedł świetnie i wygląda naprawdę doskonale. Chyba czas na malowanie mojej... dziewiątki czy dwunastki różnych wzorów:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Oj, podziwiam - mnie by taka ilość chyba znudziła :)

   Usuń
 4. Ależ wielki! Ciekawe podejście i do olbrzymich nietoperzy i do podstawek pod nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba zawsze jakoś sceptycznie podchodziłam do "przezroczystych kijków". Chociaż gdyby podstawka nie była jaskiniowa, to nie wiem, jak byśmy rozwiązali kwestię umieszczenia na niej nietoperza.

   Usuń
 5. Bardzo oryginalny kolor rancika!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czy dziękować, ale zaryzykuję ;)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...