18 lutego 2014

Averland #5

Piąty Averlandczyk woli tradycyjny łuk od czarnoprochowych wynalazków. To pierwszy i chyba jedyny typ, który gardzi obuwiem. Zawsze mnie zastanawiał ten korpus z nóżkami ze state troopsów - jak ktoś w komentarzach słusznie zauważył, są oni dość mocno przeładowani wstęgami, klepsydrami i innym badziewiem. Serio było stać gościa na różne ozdóbki, a na buty nie? Chyba, że to tak dla zobrazowania efektu "obrabowany" w tabeli poważnych zranień - zdążył odkupić cały stracony sprzęt poza butami ;) Ale nie ma się co czepiać. Figurka jak każda - z podobnych składałam wieki temu własny Averland.

Mimo, że ten Averland jest dość czysty (w ogóle brudny Averland do mnie nie przemawia. Oni mają być jak wyprani w Perwollu. Nie, blog nie zawiera lokowania produktu), to nie mogłam się powstrzymać, żeby nie dodać odrobiny krwi na stopie. No, przepraszam bardzo - gołe stopy muszą się czymś zadrasnąć, nawet jakby w balecie tańczył, a nie walczył w przeklętym mieście. To nie niziołek, żeby mieć stopy ze stali. Poza tym standardowa "pszczółkowa" kolorystyka - żółty i czarny, plus trochę detali w innych kolorach, żeby nie było nudno. Zapraszam do obejrzenia :) Obiecuję, że niedługo z plastików przejdziemy do naprawdę BARDZO FAJNYCH METALI ;)


3 komentarze:

  1. Na strzały i kołczan też mu zabrakło :D ;) . Może to wyrośnięty halfling? Korpus z tymi bosymi nogami dobrze by pasował do wieśnaickiego Ostlandu

    OdpowiedzUsuń
  2. Szczerze, to uważam nóżki bez butów za najbardziej klimatyczny element boxa 7 edycyjnych saldatów. Buty zawsze dla żołnierzy były towarem deficytowym - szybko się niszczyły a w polu szewca nie tak łatwo znaleźć. Poza tym, za gołymi piętami może się kryć niezła opowieść. Mógł właśnie spać w namiocie kiedy zagrali na alarm, kąpać się w potoku, suszyć nogi przy ognisku. Albo wręcz przegrać zakład. Inna sprawa, że takich nóg powinno być mniej niż 10% każdego regimentu ;-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Cejrowski po prostu, biega z gołymi stopami bo mu tak wygodniej ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...