9 lipca 2016

Barbakan #4 - połączone moduły (do SDKu)

Dzisiaj pora na zakończenie cyklu przedstawiającego makietę "Barbakanu" przeznaczoną do Staromiejskiego Domu Kultury, w którym bitewniakowe rozgrywki prowadzi Klub Gier Bitewnych "Dębowa Tarcza" - niniejszym przedstawiam całą makietę po złożeniu z trzech składowych modułów, na które składają się: część pierwsza - lewe skrzydłoczęść druga - prawe skrzydło oraz część trzecia - brama wjazdowa.

Zanim przejdę do zdjęć, krótka uwaga techniczna. Długo by opowiadać, dlaczego tak, a nie inaczej, ale tak się złożyło, że zdjęcia całości makiety były robione ziemniakiem na murach miejskich warszawskiego Starego Miasta (mury na murach!). Wyszło to jak wyszło - aparatem byłoby lepiej, ale mam nadzieję, że z grubsza widać, co i jak. Zapraszam tym samym do oglądania fotek poniżej i z góry przepraszam za wszelkie poważne obrażenia narządu wzroku spowodowane niepowalającą jakością zdjęć.To by było na tyle - mam nadzieję, że w przyszłości uzupełnię serię o zdjęcia z makiety w akcji, tj. np. w trakcie oblężenia.

14 komentarzy:

 1. No bombowo to wygląda ~! Wygląda na mega grywalne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie makiety wyszły świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna makieta :) Sam muszę pomyśleć nad czymś podobnym na swój stół.

  OdpowiedzUsuń
 4. No! I to jest to co TyGrySki lubią najbardziej :) Świetnie się prezentuje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Całość prezentuje się wyśmienicie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie bomba! Te zakamarki od wewnętrznej strony szczególnie mi się podobają. Od kiedy można zwiedzać i po ile bilety? Wezmę całą rodzinę :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne:) A brama się otwiera? Fajne by można było zdjęcie przez bramę zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobre wyszły te mury
  Bartek

  OdpowiedzUsuń
 9. Really cool build mister!

  wybaczcie moje pisanie w języku angielskim
  Google Translate jest skończona

  OdpowiedzUsuń
 10. Zdjęcia 'w akcji' być muszą. Pewnie przykryją połowę stołu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idealnie mieści się od jednej krawędzi do drugiej klasycznego stołu 48"/48". Wiec można sobie stół pzredzielić np na 2 części miejska i ciut podmiejską :)

   Usuń
  2. W sumie o tym nie wspomniałem, a z racji okoliczności robienia zdjęć nie miałem chwilowo dostępu do stołu bitewnego, ale potwierdzam słowa Dwalthrima, że elegancko w poprzek stołu można tą makietę ustawić!

   Usuń
 11. W całości wygląda spektakularnie! Jeszcze mieć stół, na którym zgubiłby się wsród zabudowań ;)

  OdpowiedzUsuń