8 stycznia 2018

Hakostwo 2017 - (fotograficzne) podsumowanie roku na blogu

Przyznam Wam szczerze, że nie przepadam za pisaniem, czy to miesięcznych, czy rocznych podsumowań, choć zdaję sobie sprawę, że zarówno dla czytelników, jak i dla nas samych, autorów bloga, byłaby to z różnych względów rzecz wskazana, przydatna, motywująca itp.

W tym roku postanowiłem wskrzesić pomysł, który już raz pojawił się na "Hakostwie", jako podsumowanie 2014 r., a mianowicie zrzut zdjęć - po jednym z każdego posta przedstawiającego nasze prace.

Jak postanowiłem, tak zrobiłem. Zapraszam niniejszym do obejrzenia kolażu zdjęć z naszymi zeszłorocznymi dokonaniami:


Ponadto, wszystkie zdjęcia z kolażu są dostępne również w galerii internetowej.

Jak widać, ilość prac może nie powala, zwłaszcza w porównaniu z rokiem 2014, ale biorąc pod uwagę znaczne zmniejszenie się naszego czasu na hobby, myślę, że i tak możemy być z siebie zadowoleni :).

Pozostaje mi mieć nadzieję, że Nowy Rok 2018 będzie pod względem hobbystycznym (i zresztą nie tylko) co najmniej tak udany jak 2017, czego i Wam z całego serca życzę, w imieniu własnym oraz Skavenblight!

11 komentarzy:

 1. Biorąc pod uwagę okoliczności jest bardzo dobrze. :)

  A z każdym kolejnym rokiem będzie lepiej (wiem z doświadczenia). ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy zarówno za dobre słowa o roku minionym, jak i słowa otuchy co do przyszłości :)!

   Jesteś zdecydowanie dobrym przykładem, że nawet z dwójką małych dzieci można naprawdę aktywnie i owocnie działać hobbystycznie :).

   Usuń
 2. Dobry rok, szczególnie, że oboje macie teraz full zachodu z pewną figurką w ciut większej skali :) Powodzenia w dalszych zmaganiach!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo :)! Życzenia powodzenia na pewno się przydadzą!

   Usuń
 3. Nie liczy się ilość, a jakość!!! Tej w waszych wpisach nie zabrakło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też nie lubię podsumowań tylko dlatego, że zmienia się liczba w kalendarzu... Dlatego żadnego nie zrobiłem. A nowym rok na pewno będzie lepszy... w końcu, skoro są warsztaty malarskie, to będzie można i pograć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również liczę na jeszcze lepszy nowy rok - są na to jak najbardziej widoki, i to w różnych sferach życia :).

   Usuń
 5. Prace które prezentowaliście w ub roku były na b.wysokim poziomie. Biorąc pod uwagę fakt, że Haczek Junior pochłaniał zapewne gro waszego czasu jestem w stanie wybaczyć, że tak mało makiet przewinęło się przez bloga. A generalnie zazwyczaj poniżaj 5 postów "terenowych" nie schodziliście. Mała siła wyższa ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pisałem ja Stasiek-podszywając się niechcący pod bogu ducha winną małżonkę! ;) :D

   Usuń
  2. Haha! :P

   A już myślałem, że i Aga zacznie u nas komentować! :D

   Tak czy siak bardzo dziękujemy za komentarz - mamy nadzieję, że poziom prac uda się utrzymać wysoki, a dodatkowo częstotliwość publikacji (również postów stricte makietowych) pozostanie możliwie - jak na życiowe realia - satysfakcjonująca.

   Usuń