2 czerwca 2014

Murki (modułowe) [do SDK] #1

W kwestii renowacji makiet do klubu ostatnio nieco zwolniłem (niedobrze, bo do wykończenia pozostały mi jeszcze min. 3 kartony makiet :P), co jednak nie oznacza, że nic się nie dzieje w temacie. Ostatnio do SDKu trafiło bowiem całe pudełko z pomalowanymi przeze mnie i wykończonymi (w sensie: "opanierowanymi posypkami") fragmentami "modułowych" murków do układania w dowolnych kombinacjach.

"Moduły" (czy raczej: "mini-moduliki"), które planuję przedstawić w ramach rozpoczynającego się właśnie cyklu to żywiczne odlewy, które od wieków zalegały w SDK (de facto dostaliśmy je "w spadku" po po poprzedniej ekipie).

Wreszcie również i one doczekały się uwagi z mojej strony. Proces renowacji przebiegał standardowo, czyli po pierwsze zapaćkanie podstawek piaskiem i żwirkiem, po drugie czarny podkład (z puszki ze spray'em, by było szybciej), po trzecie malowanie, po czwarte posypki. Prawdopodobnie będzie jeszcze "po piąte", czyli bezbarwny lakier matowy.

Na pierwszy ogień przedstawiam cztery "moduliki" przedstawiające długie odcinki proste:W kolejnych dniach następne elementy "układanki".

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...