9 marca 2016

Dwarf Adventurers - krasnolud ze strzelbą

To już ostatni z krasnoludzkich poszukiwaczy przygód, złota i guza w Starym Świecie. Jest dość "normalny" jak na tę paczkę - nie ciąga za sobą szczura ani nie przebrał się za kogoś niezwykłego. Malowałam go już kiedyś i wówczas miał robić za inżyniera w bandzie do Mordheim. Biorąc pod uwagę, że inżynierowi zwykle daje się broń strzelecką, a już najchętniej strzelbę (jeśli ktoś jest klimaciarzem, bo jak nie, to wiadomo, że kuszę) - pasuje. Może nie jest to Burlock Damminson z mechaniczną łapą i kupą innego żelastwa na sobie, ale do Mordheim czy do innych, bardziej zacisznych miejsc Starego Świata, mógłby się wybrać któryś ze skromniejszych inżynierów.  

Figurka jest prosta i piękna jak każdy krasnolud - może za mało widać brody, ale cóż, skoro zrobił sobie z niej poduszkę pod strzelbę... Przynajmniej jednak ma brodę, malowałam kiedyś i krasnoludy bez zarostu. W odróżnieniu od nich, ten tu był bardzo przyjemny w malowaniu. Żeby pasował do reszty ekipy, kolory są jak zwykle żywe i radosne (nie wiem, jak Wy, ale ja już czekam na wiosnę). 

Za parę dni wrzucę zdjęcia całej ekipy. Chyba wyszła wesoła jak trzeba - ośmiu krasnoludów prosto z twierdzy Karak Osiem Imprez ;) A na razie ostatni krasnal, który dołącza do tej imprezy. Miłej zabawy :)


9 komentarzy:

 1. Piękna zieleń i fantastyczne cieniowanie (skóra na ręce, plecak, okularki). Karak Osiem Imprez :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny model,a malowanie cudowne! Ale czy coś mogłoby wyjść od Ciebie przeciętne??? Czekam na grupowe;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniale wygląda krasnolud i jego wierna, krótka flinta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mmmm... rozmarzyłem się..., a nie śniło mi się, że umiem tak pięknie malować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Okulary rozwalają system!

  OdpowiedzUsuń
 6. Rzeźba arcyciekawa, dobór kolorów interesujący i nietuzinkowy. Miodzio.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepięknie pomalowany! Zgadzam się z przedmówcami, zieleń i okularki robią wrażenie!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...