1 listopada 2023

Podsumowanie Figurkowego Karnawału Blogowego, edycja #110 - "Maszyna"!

Październik już za nami, a wraz z nim zakończona #110-a edycja Figurkowego Karnawału Blogowego (dalej: "FKB"), którą miałem przyjemność i zaszczyt prowadzić.


Gwoli przypomnienia, temat przewodni FKB #110 brzmiał: 

"Maszyna".

Dla osób niemających wcześniej styczności z FKB wspomnę dla porządku, że jest to inicjatywa o charakterze przede wszystkim motywacyjno-integracyjnym rozpoczęta przez Inkuba z bloga Wojna w Miniaturze. Ponadto, na blogu QC pn. Danse Macabre można znaleźć listę dotychczasowych edycji FKB.

Hakostwo prowadziło FKB już po raz piąty; pierwsze FKB zorganizowane na tym blogu to  FKB #5 pt. "Niedokończone opowieści", drugie: FKB #41 pt. "Skarb", trzecie: FKB #79 pt. "Śmierć z przestworzy", natomiast czwarte: FKB #105 pt. "CV".

Poniżej, w rozwinięciu wpisu, przedstawiam w ramach podsumowania tej edycji FKB prace uczestników (w kolejności chronologicznej), którym bardzo dziękuję za udział, zaangażowanie i twórcze podejście do zaproponowanego tematu!
4) Koyoth z bloga Shadow Grey"Maszyna"5) Kapitan Hak, czyli ja ;) z bloga Hakostwo: "Lądowisko dla żyrokopterów"Raz jeszcze bardzo dziękuję Wam za udział i wspaniałe prace, a na kolejną edycję FKB #111 pn. "Numero Uno" zaprasza Potsiat z bloga Gangs of Mordheim!


8 komentarzy:

 1. Dzięki za poprowadzenie FKB. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma sprawy - w sumie całkiem przyjemna sprawa.

   Ja z kolei dziękuję za Twój udział!

   Usuń
  2. Szacun Panowie za prowadzenie tej inicjatywy już tak długi czas. Blogowanie nie umiera! :)

   Usuń
  3. Bardzo dziękuję - póki co wciąż jeszcze motywacji na FKB nie brakuje, a blogowaniu nie damy umrzeć :).

   Usuń
 2. Dzięki za dźwignięcie października i dobry temat :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma sprawy! Swego czasu przegapiłem masę edycji, w dodatku miałem też długie przerwy w aktywności hobbystycznej i blogowaniu, tak więc można powiedzieć, że w tej chwili nadal mam zapał do FKB i staram się nadrobić wcześniejszy marazm :).

   Usuń
  2. P.S. No i oczywiście dziękuję Ci za Twój udział w FKB!

   Usuń
  3. Cała przyjemność po mojej stronie. Cieszę się, że wróciłeś do regularnego postowania i stałeś się jednym z filarów karnawałowej społeczności :)

   Usuń