21 września 2014

Ostland na bogato - podsumowanie

A jak podsumowanie, to i grupowe zdjęcia. Dużo było figurek w tej bandzie, ale skoro jest i do Warheim, to musiała być duża. Poza tym, właściwie rozumiem składanie dużej bandy, zawsze są różne konfiguracje uzbrojenia i nawet nie grając na 100% WYSIWYG, warto przynajmniej z grubsza odzwierciedlić ekwipunek na modelu. Chociaż ja tam wolę, jak jest klimat, niż pełen WYSIWYG ;) Nie ma co popadać w przesadę w żadnym kierunku. W końcu rozpiska jest dla przeciwnika zawsze dostępna. Ostatnio w klubie spotkałam się nawet z rozpiską ze zdjęciami figurek - fajny pomysł, od razu widać, co gdzie jest. Chociaż w tej bandzie byłoby to chyba dużo roboty ;) Ale jakby co - zdjęcia przecież są. 

Jak widać, ostrość łapała się różnie, więc wybierałam zdjęcia tak, żeby każdy model było w miarę widać - jak nie na obu zdjęciach, to przynajmniej na jednym. Niestety tło stanowi pewien problem, wciąż nie mam kartki A3, ale wcale nie wiem, czy na tych rozmiarów bandę by wystarczyła A3. Bandy do Mordheim są zwykle dwa razy mniejsze. Pewnie część zdjęć mogłabym zrobić lepiej, ale nie będę już odpakowywać bandy, bo każdy model pakowany jest oddzielnie (i oczywiście nie mam pojęcia, co gdzie jest :)). W każdym razie, zapraszam do obejrzenia :)

Bohaterowie (i psy)
 

 

Myśliwi


Pijacy


Kin (zwykłasy)


Ogry i wózek


Cała banda

3 komentarze:

 1. Świetna robota. Dla właściciela duże brawa za udane konwersja, a dla ciebie oklaski za malowanie, które nadało kompanii spójnego wyglądu i przyjemnego dla oka wyglądu. Gratuluję kolejnego ukończonego projektu.

  A może jeszcze właściciel skusi się na sceniczną podstawkę/dioramę pod bandę?

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiem tak, na żywo wyglądają 2 razy lepiej! :) Świetna robota i jeszcze raz dziękuję. Wszystkim polecam malowanie Natali !
  A co do podstawki to faktycznie muszę o czymś pomyśleć ..hmm...
  Bartek

  OdpowiedzUsuń
 3. Efekt końcowy wspaniały, pogratulować umiejętności i .. wytrwałości.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...