31 stycznia 2012

Kampania "noworoczna" Mordheim w Staromiejskim Domu Kultury

W ostatnich dniach nieco zwolniliśmy tempo publikowania nowych postów, czy to figurkowych autorstwa Skavenblight, czy też makietowych autorstwa mojego. Dzisiaj na koniec miesiąca krótki, acz ważny post na temat nieco inny; potraktujcie go jako zaproszenie do odwiedzenia strony, o której już swego czasu na Hakostwie wspominałem, a o której zaraz jeszcze parę słów napiszę, a - kto wie - może nawet i zaproszenie do wspólnej rozgrywki, a ja go potraktuję jako nadrobienie pewnej zaległości i zaniechania, jakiego dopuściłem się przez nieopublikowanie w porę pewnych informacji na blogu.

Swego czasu informowałem o reaktywacji strony WWW Klubu Gier Bitewnych Dębowa Tarcza. Na jej łamach publikuję między innymi ja, dość często umieszczając tam materiały, które równolegle ukazują się na Hakostwie; czasami jednak zamieszczone tam posty są "na wyłączność" strony DT. Tym razem jednak trochę żałuję, iż o jednym wydarzeniu nie poinformowałem z pewnym wyprzedzeniem, gdyż już trwa od paru tygodni, ale niniejszym nadrabiam tę zaległość.

Mianowicie, jak niektórym wiadomo, bądź nie wiadomo, od dłuższego już czasu w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie spotyka się regularnie grupa zapaleńców grających w Mordheim. Na początku stycznia ruszyła tam kampania "noworoczna". Ciągle można do rozgrywki się włączyć - nie ma problemu, nie ma przeciwwskazań, zachęcamy. Odnośnie spotkań, które miały już miejsce, zachęcam do lektury relacji i raportów bitewnych.

Wszystkich natomiast zachęcam do regularnego odwiedzania strony Dębowej Tarczy, która w ostatnim czasie rozwija się dynamicznie - a w najbliższym czasie - czekają ją jeszcze większe zmiany.

Zapraszamy!

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...