29 czerwca 2012

Skaveński Klan Eshin - verminkini (1)

Kolejne figurki pomalowane w ramach Modelarskiej Mobilizacji to verminkini. Właściwie tych będzie w bandzie najwięcej... przez najbliższe tygodnie nie czeka mnie nic innego ;) Są tam różne figurki, starsze, nowsze, jak widać niektóre różnią się nieco wielkością, ale w końcu wśród zmutowanych szczuroludzi nie ma to aż takiego znaczenia. To dopiero dwie z sześciu figurek, jakie mam pomalować do końca tego etapu (czyli do niedzieli). Na szczęście dwie ostatnie już powoli kończę. Nie ma lekko, praca nie rozpieszcza, czasu na malowanie jest mało, ale przecież sześć figurek w dwa tygodnie nie stanowi takiego wielkiego wysiłku, prawda?

Zdecydowałam się wreszcie na kolory i niestety nie wymyśliłam nic lepszego, niż w poprzedniej bandzie szczurów, dlatego... będą takie same, jak w bandzie Skavenów Klanu Moulder do Karak Zorn. Zmieniło się i tak kilka rzeczy w moim malowaniu szczuroludzi, a te kolory po prostu lubię i myślę, że będą wyglądały dobrze, zwłaszcza po zestawieniu wszystkich modeli na jednym zdjęciu.

Właśnie. Odzyskałam cudownym sposobem moją niebieską kartkę, więc zdjęcia znów będą z niebo lepszym tłem niż zwykle. Tak więc zapraszam do obejrzenia :)

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...