14 listopada 2013

Modułowe wzgórza do BTB (do SDKu) - zdjęcia Pana Ryby

W ostatnim poście dotyczącym modułowych wzgórz wspomniałem, że na zakończenie cyklu opublikuję zdjęcia wykonane przez naszego klubowego kolegę i twórcę tych makiet - Wacława "Pana Rybę".

Zdjęcia przedstawiają oczywiście te same moduły, ale w różnorodnych konfiguracjach ułożenia (rozplanowanych przez ich twórcę), niekoniecznie połączonych w jedną całość, jak to ukazałem w poprzednim poście.

Dodatkową zaletą tych zdjęć jest też fakt, że dzięki ukazaniu makiet na blacie o znanym i lubianym rozmiarze 4'x4' oraz umieszczeniu na nich figurek, widać na nich dobrze skalę wielkości terenów.

Warto też przy okazji zwrócić uwagę na pozostałe tereny wykonane przez Wacława, które dodatkowo zostały umieszczone na stole - proste, ale wytrzymałe wzgórza z gąbki tapicerskiej (!) oraz rewelacyjne makiety, zwane przeze mnie "orientalnymi skałami", o których więcej już wkrótce na stronie klubu gier "Dębowa Tarcza".

To tyle wstępu; zapraszam do obejrzenia zdjęć, które znajdują się w rozwinięciu posta :).


4 komentarze:

 1. Bardzo ładne zdjęcia!

  Tereny rzeczywiście robia wrażenie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne makiety; no i pomysł z grotami/lochami rewelacyjny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna górka, kolory dużo lepsze, bardziej naturalne od tych z poprzednich wpisów. Wzgórze jest super. Mam pytanie z czego jest wykonana powierzchnia stołu?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za komentarze :)!

  Powierzchnia stołu to tapeta o odpowiednio dobranym wzorze oraz pomalowana.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...