7 marca 2024

Podsumowanie Figurkowego Karnawału Blogowego, edycja #114 - "Broda"!

#114-a edycja Figurkowego Karnawału Blogowego (dalej: "FKB"), którą tym razem miałem przyjemność i zaszczyt prowadzić w lutym 2024 r., już się zakończyła i pora na jej podsumowanie.


Temat przewodni FKB nr 114 brzmiał "Broda", czyli kręcił się wokół zjawiska poniekąd popularnego zarówno w szeroko rozumianej fantastyce,(w tym w grach bitewnych oczywiście), jak i wśród jej "użytkowników". Chyba mogę zaryzykować stwierdzenie, że nie najgorzej trafiłem z tematem, biorąc pod uwagę bardzo dobrą frekwencję w tej edycji FKB (a może po prostu miesiąc dobry i nadchodząca wiosna pozytywnie nastroiła uczestników do działania, a do tego wydłużenie lutego do 29 dni zrobiło swoje).

Dla osób niemających wcześniej styczności z FKB wspomnę dla porządku, że jest to inicjatywa o charakterze przede wszystkim motywacyjno-integracyjnym rozpoczęta przez Inkuba z bloga Wojna w Miniaturze. Ponadto, na blogu QC pn. Danse Macabre można znaleźć listę dotychczasowych edycji FKB.

Poniżej, w rozwinięciu wpisu, przedstawiam w ramach podsumowania tej edycji FKB prace uczestników (w kolejności chronologicznej, o ile niczego nie pomyliłem), którym bardzo dziękuję za udział, zaangażowanie i twórcze podejście do zaproponowanego, brodatego tematu!
3) Szeperd z bloga Bitewny Zgiełk: "Sikhowie"
7) Luca Lagao z bloga Gorzej się nie da...: "Diorama z ghoulem i brodą" (moje określenie wobec braku tytułu ze strony Autora - przyp. Kpt. Hak)8) Kapitan Hak, czyli ja ;) z bloga Hakostwo: "Brodaty gigant"Raz jeszcze bardzo dziękuję Wam za udział w tej edycji FKB i Wasze wspaniałe brodate prace! 

Na kolejną edycję FKB #115 zaprasza Bahior z bloga The Dark Oak, a jej temat to: "Masowa produkcja"!

8 komentarzy:

 1. Dzięki za tą edycje i temat z brodą :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za poprowadzenie FKB! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sama przyjemność, zwłaszcza jak temat się sprawdzi. Ze swojej strony też dziękuję za Twój udział!

   Usuń
 3. Dziękuję za podsumowanie i za nośny temat ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że temat okazał się nośny i dziękuję za Twój udział!

   Usuń
 4. Obrodziło, hłe hłe :D Dzięki!

  OdpowiedzUsuń