15 października 2014

Niemieckie krasnoludy. Tarcza w normalnym rozmiarze.

Była tarcza XXL, ta to zaledwie M, więc krasnolud chyba nie przedźwiga się specjalnie. Kolejny z krasnali jest zwyczajny w swej urokliwości, czy też urokliwy w swej zwyczajności... W Mordheim pewnie zostanie krótkobrodym, bo zarost jego, choć gęsty, nie osiągnął jeszcze odpowiedniej długości. No, może awansowanym krótkobrodym, bo widzę, że i pistolety ma. Czy tylko mi się wydaje, że stare modele miały więcej dodatkowego ekwipunku u pasa, nawet kiedy wiadomo było, że ta jednostka takiego nie nosi? Klimat starych figurek...  

Tarcza może nie ma zwyczajnego kształtu, ale poza tym wygląda na krasnoludzką. A może się mylę? Akurat tarcze GW nie są mi jakoś znane. Nie wiem, czemu, ale podoba mi się ten topór. Jest wymarzony do ścinania głów, szatkowania orków na plasterki, odrąbywania kończyn trollom i tak dalej. Mam nadzieję, że całokształt krasnala spodoba się i Wam. Zapraszam :)


1 komentarz:

  1. Tarcza przypomina lekko zdeformowanego sredniowiecznego migdala. Toporek jest urokliwy, podobnie jak facjata i helm. Pomaranczowa broda fajnie kontrastuje z zielonym wdziankiem.

    OdpowiedzUsuń