25 października 2014

Niemieckie krasnoludy. Ten z piórami.

Tak, wiem. Zalegamy z Legendarnymi Bohaterami w sposób wręcz haniebny, ale musi być po kolei, a żeby było po kolei, musi być też dobrze :) A liczba figurek do pokazania jest zatrważająca coraz bardziej, choć bardzo się staram nadrabiać zaległości :( Tu krasnoludy, tam trupki, a jest jeszcze tyle skavenów... Dziś jednak kolejny krasnolud, ten z piórami, czyli powrót dużych pióropuszy, które tak bardzo wszyscy lubimy (tzn. ja lubię, a że mam szczęście natrafiać na figurki z nimi, to oddzielna sprawa ;)). 

Poza tym, że jest to "ten z piórami", jest on też kolejnym, który zabrał ze sobą drzwi od domu, bo mu było tęskno (podoba mi się to wyjaśnienie, przynajmniej jakkolwiek tłumaczy te dziwaczne tarcze). Naprawdę powinnam była te tarcze pomalować osobno... Ale cóż, jest jak jest. Krasnal jest dość ciężko opancerzony - trochę ponad przeciętną wśród swoich kumpli. Może awansowany wojownik klanowy? Albo dobra, nie będę szukać logiki tam, gdzie o nią trudno ;) Zapraszam do obejrzenia.


6 komentarzy:

 1. Jest świetny, a te tarcze to klasyka, a nie żadne drzwi do domu:) Dla mnie zawsze będą się kojarzyć z krasnalami, po artykule w White Dwarfie, w ktoryms okolosetnym numerze, gdzie pokazano armię krasnoludów Wayne'a Englanda.

  OdpowiedzUsuń
 2. A wyglądała zdaje się tak... http://3.bp.blogspot.com/-DctBMqhk-g0/UVcnXAxtUaI/AAAAAAAAAs8/yE1wvZMokPU/s1600/WayneEngland_03_800.jpg ;-)

  A ludek przefajny. Bardzo mi się podoba ten hełm z pióropuszem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dumnie się prezentuje. Drzwi też zacne, do piwiarni albo jakiegoś skarbca ;)
  I czy on ma nakolanniki na kolanach?

  OdpowiedzUsuń
 4. Aaaaa, pamiec mi szwankuje:)
  No nic nie poradze, i tak z ta armia mi sie kojarza:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ma nakolanniki, podejrzewam, że ma też ochraniacz metalowy na kroczu, choć nie widać ;) Przezorny zawsze ubezpieczony.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardziej zdziwił mnie fakt posiada kolan ;)

  OdpowiedzUsuń