8 czerwca 2016

Drunken Dwarfs - zdjęcia grupowe

Nie było to jakiś duży projekt, tylko cztery klasyczne krasnoludy. Klasyczne nawet bardziej, niż Dwarf Adventurers, bo tamci to już byli chyba bardziej "dla jaj" (ten ze szczurem chociażby), a to takie krasnoludy "na poważnie". Nie znaczy to, że poważnie się zachowują, zwłaszcza pierwszy pan od lewej. Jeśli są już po służbie, to nie ma problemu, ale jeśli mieliby w tym stanie pilnować czegokolwiek, to raczej nie wyjdzie. Jeśli zapasu piwa, to już nie wyszło ;) Fotki grupowe takiej małej grupy może nie będą bardzo atrakcyjne - wiadomo, im więcej figurek, tym lepiej wyglądają razem - ale już dla porządku wrzucam.

Bardzo miło mi się ich malowało. Dołączyły na półce (ostatnio robimy czystki i porządki w gablotkach pod różnym kątem, bo trochę nam się zaśmieciły) do poszukiwaczy przygód, a w szerszym znaczeniu - do wszystkich metalowych krasnoludów, które od lat kolekcjonuje Tomek. To dość duża, luźna grupa, różnorodna, także pod względem malowania. Chociaż nawet to stare malowanie ma swoje uroki (na swój sposób, dziś pomalowałabym oczywiście inaczej), niestety miejscami wymaga już napraw. Ciekawe, czy kiedyś powiem to o dzisiejszych bohaterach dnia? Obawiam się, że nie - i to nie dlatego, że lepiej malować się nie da, ale po prostu czasu na malowanie już nie wystarczy, by wskoczyć poziom wyżej. Ale chyba jest nieźle. Obok innych krasnoludów panowie pod wpływem wyglądają równie krasnoludzko i zacnie. Zapraszam do obejrzenia :)


9 komentarzy:

 1. Świetnie się prezentują. Trudno coś więcej napisać, bo tyko chwalić można :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszyscy razem wyglądają extra. Choć każdy jeden jest niesamowitym indywidualistą z innej parafii :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bombowi. Po prostu bombowi!

  OdpowiedzUsuń
 5. Eleganckie ochlapusy! Fajne jest to, że każdy z nich jest z innej formacji.

  OdpowiedzUsuń
 6. KOmentowałem już część poszczególnych modeli, ale chętnie powtórzę - cudowne malowanie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Rewelacyjnie pacnięte pijaczki z długimi brodami. Wiedziałem, że Krasnoludzcy górnicy zawsze w pracy lecą na browcach :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Co tu dużo mówić - Twoje krasnoludy są po prostu kapitalne =)

  OdpowiedzUsuń