28 września 2017

Warsztaty malarskie w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie, 07.10.2017 r.

Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią Warsztatów Malarskich, jakie odbędą się dnia 7 października br. w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie, a które poprowadzi Skavenblight, współprowadząca bloga "Hakostwo".

Zapowiedź pierwotnie opublikowana na stronie Klubu Gier Bitewnych "Dębowa Tarcza". 


Po pozytywnym odbiorze warsztatów makietowych realizowanych od października 2015 r. do czerwca 2016 r. zapraszamy na dalszą hobbystyczną przygodę.

Warsztaty z malowania figurek to nowy cykl comiesięcznych spotkań realizowanych przez Klub Gier Bitewnych "Dębowa Tarcza", działający przy Klubie Gier Przygodowych "Twierdza" w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie.


Warsztaty przeznaczone są dla doświadczonych hobbystów chcących doskonalić umiejętności malarskich pod okiem cenionych i wybitnych malarzy. Dodatkowo wspólna praca stwarza okazję do spotkania i wymiany doświadczeń.

Każde spotkanie prowadzone będzie przez innego malarza. W trakcie sześciogodzinnego spotkania uczestnikom warsztatów zostaną przybliżone stosowane techniki malarskie na bazie malowanego pieszego modelu.

Dzięki uprzejmości wiodących polskich producentów oraz sprzedawców figurek, na każde spotkanie, zapewnimy modele do pracy. Nasz cykl warsztatów jest wspierany przez: Battle Models, Micro Art Studio oraz Puppets War.
Inauguracyjne spotkanie w sobotę 7-go października 2017 r. poprowadzi Natalia "Skavenblight" Wiśniewska znana ze swych licznych realizacji dla Mordheim, choć nie tylko. Jej dorobek malarski można podziwiać na blogu: http://hakostwo.blogspot.com/.

http://hakostwo.blogspot.com/

Podczas naszych warsztatów będziemy wspólnie malować krok po kroku pojedynczy model piechoty, tak, aby każdy po zakończeniu zajęć mógł się cieszyć pomalowaną własnoręcznie figurką. Dzięki uprzejmości sponsorów możemy uczyć się na barbarzyńcach z gry "Frostgrave", a więc będą brody, skóry, futra i topory - słowem wszystko, co może przydać się wojownikom w grach klubowych. Zapraszamy do zapisów!



Zgłoszenia na warsztaty należy nadsyłać na adres: debowa.tarcza@gmail.com.
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika. Nadesłane zgłoszenie będzie dotyczyć najbliższych warsztatów w miesiącu.  Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator zapewnia po figurce dla uczestnika, jednak nie zapewnia materiałów malarskich. Uczestnik przynosi własne pędzelki, farby i pozostałe niezbędne akcesoria malarskie.


Do zobaczenia na warsztatach!


Więcej informacji na:


3 komentarze:

  1. Świetna inicjatywa! Niestety nie skorzystam, ale pomysł wspólnego. malowania od podstaw jednej figurki wydaje mi się bardzo sympatyczny

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna sprawa! Z zachodnich prowincji trochę daleko, więc pozostaje mi życzyć przyjemnego warsztatowania :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...