2 maja 2015

Merchant Caravan - latacz #2

W ten piękny, długi, choć w sumie dość krótki majowy weekend, czas wrzucić coś nowego. Ja sobie zrobiłam chwilowo wolne i do poniedziałku figurek nie dotykam. Za to pracuję nad scenariuszami na turniej, więc zawsze coś do zrobienia jest - scenariusze trzeba przed turniejem przetestować. Mam sporo zdjęć do wrzucenia w zapasie (kupcy, szczurki i siostry), więc nawet przy tych trzech dniach wolnego nic się nie stanie na blogu. Pora na kolejnego kusznika, który mierzy wysoko... albo raczej z wysoka. 

Fajne są te ich głowy. Do innych modeli średnio by pasowały, tutaj są idealne. Dziwaczne, ale estetycznie bardzo na miejscu :) Zresztą bardzo fajne i przyjemne do malowania. Trzecia jest trochę inna niż pozostałe, zresztą i te dwie pierwsze się między sobą różnią. Myślę jednak, że każda ma coś w sobie. Jak widać, zdjęcia są podobne jak poprzednio - niektóre rozjaśniane, inne zostawione jak były, bo różnie to wychodziło w zależności od ujęcia. Teraz jest zbliżone do rzeczywistości. Zapraszam do obejrzenia :)


4 komentarze:

 1. Kolejny fajny latasz, jakbyś potrzebowała samych skrzydeł od Birdmenów to jedne znalazłem:) Pamiętają "mroczne czasy" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie są moje figurki, ale dzięki :) Musiałam w necie sprawdzić, co to za birdmeni - niezłe pomysły były w armii DoW :)

   Usuń
  2. Ano:) Strasznie fajne i klimatyczne jednostki:)

   Usuń
 2. Fajny strzelec. Skrzydła dodają mu uroku a hełm wygląda rewelacyjnie :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...