23 maja 2015

"Ryby... i inne zjawiska pogodowe!" - turniej Mordheim w Warszawie, 31.05.2015 - aktualne informacje

Już tylko tydzień pozostał do współorganizowanego przez nas turnieju Mordheim pt. "Ryby... i inne zjawiska pogodowe!", który odbędzie się w niedzielę, 31 maja 2015 r. w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie. Z tej okazji kilka bieżących informacji z przygotowań do turnieju.


Przede wszystkim ukazała się już pierwsza wersja pliku z regulaminem i scenariuszami, dzięki której można już wstępnie zapoznać się z tematyką turnieju, zaplanowanymi scenariuszami i tłem fabularnym. Wkrótce (najpewniej już jutro) ukaże się jego kolejna wersja z licznymi poprawkami, które wynikły w trakcie testów oraz zostały zasugerowane przez czytelników.

Ponadto trwają prace makietowe, co by uzupełnić jeszcze trochę przed turniejem klubowe zasoby makietowe, zwłaszcza że osób wstępnie zgłoszonych mamy już więcej niż wolnych miejsc i nawet, jeżeli parę z nich zrezygnuje, to i tak zapewne będziemy mieli komplet. Limitu jednak raczej nie zwiększymy - ze względu na wielkość dostępnej sali oraz liczbę blatów i makiet, jakimi dysponujemy.

Na zakończenie dobra wiadomość dla uczestników - do grona sponsorów dołączyło aż pięć (!) polskich firm figurkowych, których loga zamieszczam poniżej, jednocześnie dziękując im za udzielone wsparcie!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz