24 maja 2015

Siostry Sigmara - cała banda!

Można powiedzieć, że zaczynamy nową świecką tradycję. Tydzień temu wrzucałam skavenów z Klanu Pestilens, dzisiaj kolejna z nowych band - tym razem to waleczne Siostry Sigmara. Zawsze będę mogła w rocznym podsumowaniu napisać, że pomalowałam przynajmniej jedną bandę dla siebie. Chociaż mam nadzieję, że jeszcze jakąś mi się uda, zanim ten rok się skończy ;) Siostry malowałam i długo, i krótko. Długo, bo w porównaniu z podobnie licznymi "Chińczykami", których teraz kończę, to pastwiłam się nad siostrami ładny kawałek czasu. Ale z drugiej strony dość konsekwentnie szłam do celu, odkąd zaczęłam. Czekam niecierpliwie na pierwszą grę nimi. Niestety nie mam ostatnio zbyt wielu okazji do grania. 

Banda liczy 19 modeli; dość rozsądnie jak na to, że ponad połowę stanowią w niej tanie jak barszcz nowicjuszki. Chyba nawet mieszczą się w dopuszczalnym limicie. Trochę więcej mogłoby być szeregowych sióstr, ale jakoś nie poszczęściło się z modelami (nie są też takie piękne, więc jakoś nie mam na nie wielkiego ciśnienia). Zdjęcia tym razem zrobiłam tradycyjnie, także w małych grupkach, bo tu już dokładnie wiadomo, kto jest kim. Zapraszam serdecznie do obejrzenia wszystkich pań. Mam nadzieję, że się spodobają.

Bohaterki:


Siostry Sigmara - już wstępnie wyszkolone, ale wciąż niezasłużone:


Nowicjuszki - młode, piękne, ale niedoświadczone:


Cała banda w komplecie:

9 komentarzy:

 1. Zdjęcia grupowe robią wrażenie. Cała banda prezentuje sie świetne a dotego zainspirowała mnie aby zrobic sobie własne "siostry"
  Bartek

  OdpowiedzUsuń
 2. Spójna kolorystyka, przy jednoczesnym zróżnicowaniu 'klonów'.
  Nierzucające się w oczy konwersje.
  Dobrze jest. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Całościowo wygląda obłędnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Another beautiful job, fantastic colors!

  OdpowiedzUsuń
 5. Super. Ta ruda po lewej stronie mi się podoba najbardziej i ta łysa z warkoczem też (jeśli można powiedzieć że ktoś łysy ma warkocz :)).

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak długo to malowałaś? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, trudno powiedzieć - zaczęłam jeszcze w grudniu chyba. Ale potem miałam przerwę prawie 2 miesiące, później też nie cały czas zajmowałam się siostrami, więc to nie trwało aż tyle :)

   Usuń
 7. Szacun. Fajnie musi to wyglądać na żywo !

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...